Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miit jelent ez a mondat?...

Miit jelent ez a mondat? Vampir isha brahia kremiha vehna rijh! Probáltam google forditoba beirni de SEMMI!

Figyelt kérdés
Állitolag csak vámpirok értik...Én hiszek bennük! Valaki segitene?szkeptikusok kiméljejek!!

2013. dec. 6. 23:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Tehat a vampir vampirul is vampir. A tobbi szo vege meg annyira osszecseng, hogy gyanusan kitalalt blablaszoveg lehessen.
2013. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ez most komoly?! O.o

Én szeretem FILMEKBEN ÉS ANIMÁCIÓBAN a vámpírokat,de,hogy éljenek kizárva.Csakis akkor fogok hinni benne,ha látom a fizikai energiáját,,,stb...

Ugyan ez van az ufókkal is.Meg tündér meg ilyen minden maszlaga.Tündér az ilyen boldogság csoportba sorolnám a vámpírokat meg rosznak,horrornak.Ennyi,nincs mese.Nagyon sok kamu van újságokban,neten,stb...

,,Vámpírok értik" SZAKADOK.Na jó,te is olyan vagy,mint a nagybátyám.Ha ennyire akarod érteni ezt a mondatot,akkor rosz helyen jársz.Kérdezd meg a szüleid és meglátod mennyire csalódottak lesznek,hogy ilyen gyermekük van. -.-

Vagy keress az utcán hajnali 3kor(ha mersz,mert látom hiszel bennük) egy vámpírt és kérdezd meg tőle.

Sok sikert;)

2014. aug. 30. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!