Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vámpíros, véres, szerelmes,...

Vámpíros, véres, szerelmes, fantasy animéket keresek?

Figyelt kérdés
Bármi jöhetet csak legyen benne a fent írtak egyike, jó lenne a jó véres vámpíros combo.

2013. dec. 6. 23:16
 1/7 anonim válasza:

Vampire Knight

Rosario + Vampire

mindkettő vámpíros, és szerelmes. Ha még nem láttad jó szórakozást hozzá! :))

2013. dec. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Diabolik lovers
2013. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
sajnos már mindet láttam, de azért köszi. :(
2013. dec. 7. 11:34
 4/7 anonim válasza:
talán még a shikit tudom ajánlani
2013. dec. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Romeo x Juliet.
2013. dec. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Another, Elfen Leid, Chaos Head,High School of the Dead(bár szerintem nem olyan durva mint az első kettő)-> Véres

Shiki, Karin,Vampire Knight, Rosario to Vampire, Blood C, Blood + Trinity Blood, Vampire Princess Miku, fortune Arterial: Akai Yakusoku(romantikus)-> Vámpíros

Ichiba Ushiro No Daimaou,Gintama,Fullmetal Alchemist, Fullmetal Panic,Toko mew mew, Itsuka Tenma No Kuro Usagi,Uragiri Wa Boku no Namae o Shiteiru(Uraboku=árulás szerelemmel fűszerezve),Kami NOmi Zo Shiru Sekai(romantika is),Dakara Boku wa H, Ga dekinai(romantika is van), Hagure Yusa no estetika(ecchi, romantika, fantasy,Akció


ÉN ide csak azokat írtam le amiket már láttam és szerintem jók. Értem ezt a grafikára történetre, szereplőkre, és a kialakuló cselekményekre. Ha tetszettek és még kellene ajánló nyugodtan írj rám :D

2013. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek nagyon jók, igaz párat már láttam belőlük, de a 70% át nem ismertem, ha tudsz még jókat szívesen fogadom őket!! :)
2013. dec. 29. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!