Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 18 évesen hogy tudom elintézni...

Tamás.001 kérdése:

18 évesen hogy tudom elintézni hogy én kapjam az árvaellátást?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy anyám annyit elintézett hogy az én számlámra jön de az a bibi hogy nem férek hozzá a számlámhoz mert teljesen elzárta és még az smst is ő kapja mindenről bankba eltudom intézni ezt hogy kérek egy másik kártyát és az smst is én kérem? mert vissza él ezzel az egésszel és nem kapok semmit tőle.
2013. dec. 7. 15:45
 1/4 anonim válasza:

Ez bűncselekmény!Mármint az amit az anyukád csinál!

Szedj össze minden banki és árvaellátási papírt és menj be a bankba.

Az agyam eldobom komolyan mondom, hogy milyen emberek vannak!

2013. dec. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a gáz h csak a banki papírjaim vannak meg a számla nyításról és ennyi a többit elzárja....
2013. dec. 9. 15:46
 3/4 anonim válasza:

Na akkor két dolgot tehetsz:

Bár valószínű hogy ha bármelyiket is megléped akkor kifog vágni a házból!!!!!

1.Értesisd a rendőrséget hogy az anyukád bűncselekményt követ el.

2.Törd fel a zárat!Év vedd ki a papírjaidat!


Talán a harmadik lehetőség az lenne ha bemennél az irataiddal a nyugdíjfolyosító irodába vagy a kirendeltésébe.És jelensd a történteket.Utánna/előtte menj be a bankba is és ott is mond el a helyzetett.

+Jah és ha a banki papírjaid mind megvannak akkor változtasd meg a kártya kódját hogy anyukád ne tudja felvenni a pénzedet!

2013. dec. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt megtehetem hogy nyitok uj szamlat es oda atkerem?
2013. dec. 10. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!