Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha regisztrálok PayPal-re...

Magefighter911 kérdése:

Ha regisztrálok PayPal-re akkor arra a bankszámlára tudnak utalni pénzt?

Figyelt kérdés
Ha regisztrálok PayPal-re akkor arra a bankszámlára tudnak utalni pénzt?RuneScape membert akarok fizetni de nincs bank kártyám és csak 17 éves vagyok,és van ez a PayPal regisztráció ha regisztrálok és kapok bankszámla számot akkor arra küldenek pénzt akkor az olyan mintha lenne bankkártyám?
2013. dec. 7. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Kicsit utánanéztem, meg eddig is valahogy így tudtam.


PayPal számlára csak a saját bankkártyádról tudsz utalni. Máséról nem.


"Important!

The money must come from a bank account that's in the same name as your PayPal account, which we have as (és itt az én valódi nevem van)"


Még nem próbáltam, de én ebből az egészből úgy veszem ki, hogy ha valaki más nevével hozol létre te PayPal számlát, mondjuk Kis Pista, és megkéred Kis Pista ismerősödet, hogy utaljon a te PayPal számládra, akkor működni fog a dolog. Ebben az esetben viszont ezután csak ő fogja tudni feltölteni a számládat. És megint csak, ha jól sejtem, akkor egy ilyen member fizetés akció után nem is kell foglalkoznod a PayPal számláddal, akár fogod magad, és csinálsz egy újat, valaki más nevével. De ez nem biztos, lehet, hogy néznek valami IP címet, vagy ilyesmi, aztán nem tetszene ez nekik.


Én amikor még nem volt se bankkártyám, se PayPal számlám (kb annyi idős voltam, mint te), akkor megkértem egy ismerőst, akinek volt PayPal-a, hogy fizessen nekem. Én bementem a bankba (Erste), befizettem az összeget a számlájára, aztán mikor megérkezett a pénz, ő fizetett nekem egy membert. Igaz, ehhez meg kell bíznod benne, főleg, mivel csak úgy tud fizetni más membert, ha megadod neki a jelszavad (vagy csak nála lépsz be), és az RS-nél meg pláne úgy van, hogy még utána is ha recovery-zni akarja valaki az accountot, akkor az egy erős pont, hogy ő fizetett membert. De mindenesetre ez nekem akkor sokkal könnyebb megoldásnak tűnt, mint csinálni magamnak egy PayPal számlát.


Szóval vagy megkérsz valakit, akinek van PayPal-ja, vagy ha jól tudom, akkor ott MasterCard-dal meg Visa kártyával is lehet fizetni. Vagy csinálsz magadnak egy PayPal számlát, valaki más nevével, aki majd utalni akar. Szerintem működik, de garanciát nem vállalok. Olyan 95%.

2013. dec. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Most jut eszembe, hogy nem elég csak utalni a PayPal számlára az RS-nek, hanem hozzá is kell csatolni egy valódi bankkártyát. Ami nekem nincs, így jöttem rá, mert kéri. Ez most megint kicsit homályos, de ha jól tudom, akkor csatolás után gyakorlatilag te rendelkezel a bankkártya felett is, legalábbis a bankkártya egyenlegét el tudod költeni PayPalon keresztül. Na ja, lehet, hogy jobb, ha saját bankkártyánk mellé csinálunk PayPalt...


De mivel én nem akartam hozzácsatolni, ezért én innen vettem membert:

[link]

Egy regisztrációval meg lépéssel több, ja...

2013. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én paysafecard fogok venni OMV benzinkúton 2000ft értékben és kapok 1 papírt amin van 16db kód azzal tudok fizetni én is talán ez 1 jó tanács mert ez a legegyszerűbb módja member befizetéshez
2013. dec. 8. 13:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Aha, ez jól hangzik, erről nem tudtam. Akkor inkább ezt ajánlom
2013. dec. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Paysafecard-al gondok vannak most JAGEX segít nekem személyesen a nevembe járnak el az ügyben,hogy lehetővé tegyék a Magyar 18 év alattiak számára is a membert.
2013. dec. 29. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!