Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem kapcsol be a telefon...

Miért nem kapcsol be a telefonom? (Samsung Galaxy Mini)

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy Mini kb. 1 éve van meg lehet picivel több ezért nincs már garancia..Szóval játszottam rajta az egyik játékommal és lefagyott. Kivettem belőle az aksit vissza raktam és azóta nem kapcsol be csak mindig behozza a samsung logót és utána újra behozza, újra meg újra...Segítsetek nem tudom mi legyen:( Mennyibe kerülne a javítása?

2013. dec. 7. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg resetelni

[link]

2013. dec. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
lehet szoftver hiba. Vedd ki az aksit egy 1 -2 òràra hàtha helyre jön. Ha nem akkor szerviz
2013. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. válaszoló-próbáltam nem hozta be a menüt, aztán megnyomtam hozzá pluszba a hangerő levétele gombot és úgy jó lett rámentem de ugyanúgy nem kapcsol be..

2. válaszoló-Megpróbálom nem tudom mi lesz, mert most nem tudnék új telefont venni...

2013. dec. 7. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
ha a reset nem segitett akkor szoftver csere lesz. Nálunk 2000ft tesznek uj szoftot
2013. dec. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! Hogy sikerült megoldani a problémát?

Nekem is fix ez a baja,egy fél órával ezelőtt hoztam haza a szervizből,mert elromlott ahol tölteni kell,most meg egyszerűen nem kapcsol be.

2015. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem is ez volt a problémám pont az ilyen telefonommal.... :(
2015. máj. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!