Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy kell internetről rendelni?

Hogy kell internetről rendelni?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni az internetről egy rubik kockát, de még soha nem rendeltem semmit és nem tudom hogy hogyan kell. Jó lenne hogyha valaki segitene :)

ezt szeretném megrendelni: [link]



2013. dec. 7. 22:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Van PayPal-od? Jól látom, hogy itt csak azzal lehet rendelni? Speciel én már rendeltem innen, de PayPal-lal, szóval nem néztem sose, hogy mi mással lehetne még.
2013. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincs paypal-om, de nem is tudom hogy kell azt használni :D
2013. dec. 7. 23:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, akkor itt csak azzal lehet. Van olyan ismerősöd, akinek van? Vagy van neked (sima) bankkártyád?
2013. dec. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a paypalhoz muszáj bankkártya? és mi van akkor hogyha olyan kártyám nincs mint amelyek közül ki lehet választani. Egyébként Ukrajnában lakom és itt nem nagyon van MasterCard meg olyanok amilyenek ott voltak
2013. dec. 8. 18:39
 5/5 anonim ***** válasza:
Önmagában nem kell hozzá bankkártya, csak akkor, hogy ha utalni akarsz rá bankkártyáról. Ha valahonnan máshonnan tudsz szerezni a PayPal számlára pénzt, akkor bankkártya nélkül is megy. Például mondjuk ha valaki más PayPal számláról utal neked.
2013. dec. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!