Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a lumia 800...

Mi a véleményetek a lumia 800 kijelzőjéröl?

Figyelt kérdés

szeretnék venni egy ilyen telót mert nagyon szeretem a windows phonet de hallottam mindent a kijelzőröl...

van aki azt mondja hogy rossz mert az amoled szinet nem természetesek de olyan is van aki azt mondja hogy nagyon szép képe van.


nem tudom hogy milyen mert nincs lehetőségem kipróbálni de ha tényleg nem jobb mint egy sima lcd kijelző akkor lumia 710-et veszek...

köszi a segítséget :-)


2013. dec. 8. 23:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt amoled, és nagyom szerettem, de erős fényben nehezebben volt olvasható. A helyedben inkább a WP7 miatt fájna a fejem. Szerintem inkább vegyél egy wp8-as telót.
2013. dec. 8. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hú! Nunia 800?! Én sem vásárolnék be belőle! Az oprendszere még hagy kívánni valót maga után!
2013. dec. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

eddig 610-et használtam galaxy s plus után!

megkönnyebbülés volt számomra az egyszerü gyors akadásmentes windows phone!

a nokia remek anyaghasználata jó kamerái és a gördülékeny windows phone nekem nagyon is jó mert nem játékra használom a telefonom hanem sokkalinkább a mélyen integrált fészbukkot és az internetet használom rajta!

arra meg tökéletesen megfelel.

szerintem a maga árkategóriájában gy használt nokia mindent visz! csak azt nem tudom hogy 710 vagy 800...

minden ugyanaz csak a kamera és a kijelző jobb a 800-ban.

2013. dec. 9. 18:51
 4/4 A kérdező kommentje:
annyi a bajom hogy ha nem ér meg a jobb kijelző +10k-t akkor 710 a nyerő! az használtan csak 30e
2013. dec. 9. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!