Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok már 2 éve...

14 éves vagyok már 2 éve dohányzom de ezek a trafikok meg nehezítik a dolgomat hogy szerezzek cigit?

Figyelt kérdés
.

2013. dec. 9. 19:33
 1/6 anonim válasza:
Ezt te sem gondolod komolyan?
2013. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Van egy megoldás: leszoksz a cigarettáról, máris egy gonddal kevesebb.


Egészségtelen, gátolja a növekedést és rengeteg betegséget is okoz. 14 évesen egyátalán nem lenne szabad dohányoznod, mivel a szervezeted jelentős fejlődésben áll ebben a korban, a cigi pedig lényegesen csökkentheti a megfelelő fejlődés ütemét.


Tedd le a cigit, most még megteheted!


Üdvözlettel:

2013. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Ilyen korban nem cigarettázni kéne, hanem tanulni. Ettől nem leszel „menő”, inkább szánalmasnak mondanám.


Nem értem, mi jó ebben a büdös dohányban. Szokj le, ha jót akarsz magadnak!


Az előttemszóló már leírta, miért érdemes letenni. Tartsd be - jó tanács! ;)

2013. dec. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én nekem volt egy Niki nevű 10 éves barátnőm és ő úgy oldotta meg h megkért egy felnőttet és cserébe meghívta 2 szál cigire :)
2013. dec. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tedd le minél előbb! A legfontosabb tényezők, hogy miért:


- ha rászoksz, nehéz leszokni;

- csak gondokat okoz (betegség - főleg rák);

- lelassítja, esetleg meg is állítja a növekedést;

- szűkiti az ereket, aminek köszönhetően kevesebb oxigént kap az agy - ezzel csökken az agyad megfelelő működése.


Mindezek mellett még számos probléma járhat a dohányzással. Ne cigarettázz, nem éri meg!:)

2013. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Miről beszéltek odaírta 2 éve dohányzik valószínűleg már függő, ahogy a kedves Nuku barátnőm :) ;)
2013. dec. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!