Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy laboros miért keres...

Egy laboros miért keres ennyire keveset?

Figyelt kérdés
Laborosként dolgozok mezôgazdaságban és iszonyatos rabszolgamunka van ott havi 80 ért. Kevés kollégám is van így nagy lemaradások vannak és az állást meg se fizetik, viszont ha ott hagyom munkám se lesz. Egy takarító többet keres, mint én és passan nôként azon jár az eszem, hogy elmegyek kamion sofôrnek. Az jobban megérné.
2013. dec. 12. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Akkor menj el takarítani, vagy kamionsofőrnek! Mi tart vissza? Azt hiszed nekik olyan könnyű a melójuk, illetve hogy kamionsofőrként/takarítóként 50 munkáltató áll majd sorba hogy alkalmazni tudjon téged?
2013. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van rosszabb is, de azért majd 10 év után még mindig ennyiért tengôdni. Szerintem tényleg elmegyek kamionosnak. Szeretek vezetni és a B régóta meg van és 21 rég elmúltam.
2013. dec. 12. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!