Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet a az embereknek...

Hogy lehet a az embereknek annyi pénzük ammenyiük van? Van akinek ilyen 2-3milliója van azt hogy szerezte?

Figyelt kérdés
2013. dec. 12. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Megdolgozott érte.
2013. dec. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jó de mien munka add ennyit?
2013. dec. 12. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

tfh: 5 éve dolgozom. 3 milliót félre raktam. Az havi 50 ezer forint.


Milyen munka az, amivel 50ezer forintot félre tudsz rakni.

Szállásom 45 rezsivel, kajám kb 40k egy hónapra (itallal együtt). Ruhát nem vettem 10 éve. Bringával járok, annak havi költsége 2-3 ezer. Utazni nem szoktam. Nem dohányzom.


50 + 45 + 3 + 50 = 148 ezer

Ennél picit többet keresek, a maradékot valószínű elhagyom...

2013. dec. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

20:51


Nem közmunkával az tény.


Több mint való ért valamihez, amihez a társai nem, és ez meg van fizetve.

2013. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Valóban nem közmunkával.

Nagyon rossz közmunkás lennék az anarchista nézeteimmel. :)

2013. dec. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Spórolni lehet sok mindenen.

Együtt élés, szigetelés, (egészségtelen) étkezés, (turis) ruházat, energia felhasználás, utazás, kulturális összeomlás (avagy múzeumok, színházak, mozik, hangversenyek, koncertek... nem látogatása, ami persze lelki szegénységhez vezet, de a korgó gyomor erősebb, mint a korgó lélek).


2006-2010 között havi 50-ből megéltem. 40nm-en 5en, egymás hegyén-hátán. Persze szakadt ruha és lopott zsemle, intézményekben fürdés, lámpamentes éjszakák miden naposak voltak. A téli 16°C a lakásban átlagos volt. Fiatal voltam, kibírtam. Azóta lett normális munkám.

2013. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak kiegészítő hobbik, amik extra keresetet nyújtanak. Főleg mezőgazdasági, vagy termelői munkák.
2013. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!