Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit csináljak?...

Mit tegyek? Mit csináljak? Nagyon nehéz

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátommal 4,5évvel járunk,de nagyon ellaposodott a kapcsolat, nem mondom, h nem szeretem,de viszont lehet hogy csak megszokás az egész már... nagyon sokat beszélt velem csúnyán, meg is ütött már vagy erőből belém csipett, de mindig megbocsájtottam neki, De viszont kb 5hónapja jobban megismertem az egyik rokonát,(előtte is ismertem,de nem ennyire) és bele szerettem azt hiszem.... ő is szeret meg szerelmes azt mondja, és tudja jól, hogy ez nem jó, mivel rokonok,de nem tud parancsolni az érzéseinek, nagyon kötödöm hozzá az a baj, mindennap beszélünk neten, meg telefonon is néha, de a találkozásba nem megyek bele, míg van a barátom, nemtudok addig mással találkozni. nem tudom mit tehetnék, hogy kit szeretek valójában? a mostani barátommal nem tudom elképzelni a jövőmet, mivel tudom,hogy milyen agressziv, meg már nem vagyok belé szerelmes, de viszont a rokonával, meg eltudom,....ez miért van? mit tehetnék? nagyon nehéz főleg hogy rokonok....az én szüleim se tudom, mit szólnának ha össze jönnék vele? valami tanács? vagy honnan tudom meg h most akkor kit szeretek?

2013. dec. 13. 10:50
 1/1 anonim válasza:

Azonnal ki kellett volna dobnod a barátodat, amikor erőből megütött. Gusztustalannak tartom, amikor egy férfi fizikai fölényét kihasználva megüt egy nőt.

De..ami késik nem múlik, tehát jobb, ha megteszed most, hiszen elmondásod szerint még csak szeretni sem szereted már, tehát fölöslegesen nyújtod ezt az amúgy sem működő kapcsolatot. A rokonára pedig ne startolj rá egyből, felelőtlen és meggondolatlan lenne a körülményeket figyelembe véve. Hagyj időt magadnak, és neki is. Aztán egy bizonyos idő elteltével, ha még mindig fenn áll a vonzalom, akkor lehet esélyt adni a dolognak, de arra számítanotok kell, hogy lehet negatív kritikát kaptok majd.

2013. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!