Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hallottam egy animeről és...

Hallottam egy animeről és sehol sem találom, címe Bloody Romance?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elnézted a címet. Nem tudsz a történetéről valamit?
2013. dec. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az igazat megvallva, a bloody romance egy kategória, nincs ilyen című anime. A bloody romance kb azt jelenti, hogy van benne sok akció, vér, gyilok, de azért van benne romantikus szál is, pl a Rurouni Kenshin ilyen,
2013. dec. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A történet kezdetben átlagos lány kalandos életét jeleníti meg.A történet szintén Tokióban játszódik.A lány szülinapi bulija estéjén egy furcsa srác jelenik meg, aki mondása szerint "egy vámpír vadász".Ezt a lány nem hiszi el hisz hozzászokott a "Normális emberekhez" és nem hisz semmi fantasztikus jelenségben.Azonban a fiú bebizonyítja és sötét titkok kerülnek elő.

A történet célja hogy a lány felfedezze régi Vámpír vadász családja emlékeit amiket még kislány korában látott és megmentse az embereket a vámpíroktól akik nagy számmal növekednek.

Anami Rie - 18éves lány,főszereplő - Ember

Ito Takao - 19éves fiú,főszereplő - Vámpír - Vámpírvadász

2013. dec. 14. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!