Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SOS! Rosszul sikerült tejberiz...

SOS! Rosszul sikerült tejberizst (kemény mint a kő) öntöttetek már wc-be?

Figyelt kérdés

Nekem sikerült sajnos, tudom nagy fejetlenség volt, de szerintetek lehet belőle valami baj?

Pontosabban az történt, hogy egy tányérral beleöntöttem a wc-be, lehúztam, kicsit feljött a víz, majd többszöri próbálkozásra normálisan le lehetett húzni a wc-t.

Megnyugodhatok, vagy ebből még lehet később baj?

Azért izgat ennyire, mert nem a saját házam...



2013. dec. 13. 21:46
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Max annyi, hogy a tejben lévő laktóz, reagál majd a főtt rizzsel, ami víz hatására megduzzad, tehát beledagadhat, a lefolyó csőbe, amit szét is repeszthet! :(
2013. dec. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jaj bocsánat, nem rízs, hanem GRÍZ !! ez ugye változtat valamin a válaszodban, mert nagyon nagyon nagyon megijedtem most :( :(
2013. dec. 13. 21:58
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Hú a griz az teljesen más, az nem csak a csöveket hanem az egész világegyetemet szétrepeszti...
2013. dec. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most nem tudom miért kell viccelődnötök, a gyereketeknek is így válaszoltok valamire vagy nincs is? Mert akkor talán értem, de köszönöm, akkor nem kérek tőletek választ... Érdemes lenne a Gyakorikérdések címszó alatt elolvasni azt a kis szöveget is...
2013. dec. 13. 22:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Jó akkor most viccen kívül, nem lesz semmi gond, mert a lehúzott krokodilok már megették, nyugi van! xD
2013. dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha itt nem kaptal valami ertelmes valaszt, en megprobalnam a facebookot
2013. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!