Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mivel foglaljam le magam, ha...

Mivel foglaljam le magam, ha nagyon unatkozok?

Figyelt kérdés
Szóval egy 14 éves lány vagyok és szinte mindig untkozok azután miután megtanultam a leckéim stb. sokan írtak olyat,h tanuljak,de szerintem pont eleget tanulok,mert kitűnő vagyok és nincs rossz jegyem .Elkezdtem fogyózni is,de néha annyira unatkozok ,hogy eszek:S Ja és nem foglalnak le az iylen dolgok,h olvasás ,rajzolás tv, stb.és olyan jóba senkivel se vagyok,hogy elmenjek bárhova is..Mit csináljak a szabaidőmbe?
2009. nov. 24. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez így nehéz. Mi az, amit egyáltalán érdekesnek találsz?
2009. nov. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez így tényleg nehéz. De amit én szoktam, hogy előkapok valmai zenelejátszót/Jútúb, fülhallgató laptopba be (ha géped van, asszem ez nem megoldható... nem tudom... marad a zenelejátszó), fülhallgató fülbe, zene elindít és fel-alá járkálva elengedem a fantáziám. Néha az így született történeteket le is írom:)

De érthetőbb megoldás esetleg a játékXD passziánsz, de ha az is megunod... keress valamit, ami tetszik. Esetleg kezdj animéket nézni :) de ritka, ha valakinek nagyon megtetszik.

2009. nov. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

17:30-as vagyok megint, bocsánat :D de ez utólag jutott eszembe:

elfoglalhatod magad és még tanulsz is, esetleg a már megtanultakat alkalmazod: Honfoglaló :)

2009. nov. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kössz a válaszokat
2009. nov. 24. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!