Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nemsokára Németországban...

Nemsokára Németországban fogok Aupair-ként dolgozni. Valaki dolgozott/dolgozik ott mint Aupair? Ha igen milyen? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm :)

2013. dec. 14. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Én 3 hónapja dolgozom itt!

Ha jó családot találtál akkor szerintem nem lesz probléma, ha meg nem akkor több lehetőséged van. Otthagyod őket és keresel más családot vagy, ha esetleg van egy kis pénzed és nyelvtudásod akkor másik munkát vagy hazamész!


Nekem nem sikerült jó családot találnom, szóval nekem nem éppen vannak kellemes élményeim erről a munkakörről, de nem rettentelek el. Úgyis két-három hét után kiderül, hogy milyenek. Lakva ismerszik...!


Amúgy Németországon belül merre fogsz lakni?

2013. dec. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

kedves utolsó hozzászóló,

huha, és akkor te ott hagytad a családot? mi volt a gond?


hát eddig úgy tűnik, hogy rendesek, hetente egyszer/kétszer beszélünk és így jó fejnek tűnek. De tény, lakva ismerszik meg az ember. Remélem jó lesz. :) Én Németországon belül Rheinland Pfalz-ban fogok lakni, azt olvastam szép hely :) Te melyik tartományba vagy?

2013. dec. 16. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!