Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az alábbi hogy lehet, csak...

Az alábbi hogy lehet, csak véletlen?

Figyelt kérdés

A helyzet az, hogy a Google Térképnek köszönhetően, körülnézem egy barátoméknál. A Barátom, izraelita családból származik és nagyon szokta hangoztatni, de a lényeg hogy a kapujuk előtti egyik szép autónak a rendszáma, nem tudom, ez nem vicc,

"JEV-..." volt. Tudom, igazából w-vel jelentené helyesen azt, de kajak ez volt a rendszáma.

Egyszer, egyik fórumon, tavaly vagy mikor, olvastam, hogy a nagyon elit zsidó családoknak a rendszáma is alapból "JEW" szó szerint ezt olvastam és még a fejemet is fogtam hogy mennyi faxságot irkálnak ezek ki.. de most majd kiesett a szemem, az a rendszámuk kajak. :o



2013. dec. 14. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó pénzért bárkinek bármilen rendszámot megadnak...
2013. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De, miért "JEW" WTF? :O
2013. dec. 14. 19:30
 3/5 anonim ***** válasza:
mi a bizonyíték arra, hogy az ő autójuk, és nem a hozzájuk látogatóba érkező bárki másé?
2013. dec. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

megerősítette amúgy.

egyébként, rájöttem, lehet véletlen is, mert úgy jönnek a rendszámok.. a mi autónknak "JMR" úgyhogy igaz, véletlenek lehetnek bármikor.

Ha meg, ők kérték a rendszámot akkor sincs gond, mindenkinek a magánügye hogy mit gondol a világról stb.

Csak tudjátok hogy van ez.. hirtelen megdöbbentem és kiírtam gyorsan kérdésnek :)

2013. dec. 15. 12:35
 5/5 anonim válasza:

Nem tudom hol laksz fiam, vagy milyen forumokat olvasol, de nincs olyan epelmeju zsido aki " Jew " rendszammal jarkal a vilagban.

Plane ott nalatok Magyarorszagon.

Ekkora marhasagot is regen olvastam.

2013. dec. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!