Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyembe?

Mit tennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Hétköznap felkelek 5:50kor (nagy nehezen) hogy aztán időbe beérjek 7:45re sulimba hogy ott végüljem vagy feküdjem az órákat aztán ha vége indulok haza beülök gép elé

és gépezek (facebook, youtube , és önfejlesztő könyvek/cikkek olvasása) aztán egyszer csak besötétedik és kezdődik előről aztán jön a péntek ahol a suli után haverok lehívnak estére sörözni (ami már nem is jelent igazi kikapcsolódást).Hétvégén meg megint csak gép elött ülök (ugyan olyan tevékenységek mint átlagban).

mivel elég vékony vagyok ezért elkzedtem nyár eleje óta gyúrni heti 6x fél órát (törekszem hogy jobb testalkatom legyen mivel vékony vagyok)

szerintetek mit kéne tegyek ahoz hogy kitörjek ebből a monotonitásból? én tényleg nagyon vágyok arra hogy eseménytelibb és boldogabb életem legyen de egyszerűen nem tudok kitörni ebből a körforgásból, ti mit tennétek a helyembe (belenyogodni nem akarok!).


2013. dec. 15. 13:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak egy mondat:


KAPCSOLD KI.

2013. dec. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kikapcsolom én szívesen ha van valami ami helyettesítené ezt a pótcselekvést nem tudom mi mással tudnám lekötni magam :/
2013. dec. 15. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!