Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 15 éves leszek júniusba, egy...

15 éves leszek júniusba, egy 25 éves pasi kihivott talalkozni de nem merek vele kimenni a szuleim vegett, de baratnom falazna. Ti mit csinalnatok a helyembe?

Figyelt kérdés
Jah es a pasi megirta h semmi olyan szandeka nincs meg ha kell a szuleimtol is elkerne
2013. máj. 9. 17:46
 1/4 anonim ***** válasza:

En nem a szuleim, hanem magam miatt otthon maradnek...

Megis mit akar? Jo esetben is kapcsolatot.. de az sem lenne tul jo otlet..

Es Te mit akarsz tole?


15 es 25.. ket teljesen mas vilag, szerintem inkabb hanyagold a dolgot, jobban jarsz

2013. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az okos ember mas karan tanul, a buta a sajatjan, a hulye semmibol.
2013. máj. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi az hogy kihívott? Hova hívott ki?

Ne menj. Ha egy 25 éves pasi 14 éves lányokra hajt, akkor ott valami nagyon nem stimmel.

2013. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
hát ..én semmi féle képp nem mennék el ...nem ismeritek egymást ..ki tudja mit akarhat ...szerintem a saját érdekedben maradj otthon,persze a szüleid se örülnének neki gondolom.. én nem is gondolkoznák hogy elmennyek e vagy ne.. vagy ha esetleg talán elmennél ne lógj el hanem kérdezd meg ,mert úgy is megtudnák..szerintem az igazság mindíg fél bocsánat :)
2013. máj. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!