Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Folytatná Leiner Laura a SzJG-t?

Folytatná Leiner Laura a SzJG-t?

Figyelt kérdés
Szerintem jó lenne ha folytatná mert akkor tudnánk hogy milyen az élet Párizsban vagy hogy milyen az albérlet a lakótársakkal vagy Cortez steward-ezként...

2013. dec. 15. 18:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Mintha 10 kerdessel ezelott egy az egyben elhangzott volna ez a kerdes....


komolyan mindom, el fogom olvasni ezt a szart, hogy megtudjam, hogyan lehet rablancra cerni emberi elmeket...

2013. dec. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

NEM!

Mivel a könyv már nem a suliról szólna (ahogy a címe is mutatja)

A sok Szejger nem is tudja, hogy miről szól a könyv.

Mert a folytatás esetleg egy másik osztályról szólna, de csak ESETLEG.

Reniről meg Cortezről szóló tovább történet meg már nem a Szent Johannáról szólna, könyörgöm.

Laure (Reni) nem véletlenül írt az utolsó sorokban az iskoláról. ezzel is akarta hangsúlyozni, hogy a könyv nem Reniről és Cortezről szólt.

2013. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*Laura
2013. dec. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Enikő15 válasza:
nem tudom
2013. dec. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Az SZJG nem folytatja...a végén hangsulyózta! Viszont megirta A BÁBELT amit ajánlok kezedbe!:)

És egy új könyvet is irt aminek a cimét még nem tudjuk DE nem sokára elárulja!!(: (szerintem az is FANTASZTIKUS lesz!!)

2013. dec. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

utolsónak!

Laura már sok regényt írt... de nem szeretné, ha az egészet egyszere kiadatnák, ezért minden félévben egy könyve jelenik meg

2013. dec. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem inkább a bábelt folytathatná :) mndjuk ,h milyen újra a bábelen .. vagy majd ki találná :)

,de írhatna valami hasonlót !

, valahonnan hallottam ,h a szjg-ből filmet akarnak csinálni NEM állaok útjukba :)!!

2014. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az már nem SZJG lenne :)

De a fantáziádtól függ!

2014. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!