Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha beírtam panaszom a vásárlók...

Ha beírtam panaszom a vásárlók könyvébe de töröltetni szeretném, meg lehet tenni? Telefonon esetleg?

Figyelt kérdés

Egy boltban a személyi -és vagyonőr fellökött és még neki állt feljebb, amikor szóltam neki, hogy bocsánatot kérhetne, ezért beírtam a vásárlók könyvébe, de hazaérve meggondoltam magam, mert nem akarok neki rosszat, biztosan ki van akadva a tömeg miatt meg a sok vásárló miatt, inkább töröltetném a panaszomat. Ezt meg lehet tenni? Ha nem, lehet belőle baja? Ugye elintézik egy figyelmeztetéssel? Nem szeretném, ha emiatt kirúgnák, de ez nem is lenne reális, ugye? Csak nem szeretném, ha másokkal is így viselkedne, meg nekem sem esett túl jól.

Köszönöm a válaszokat.


2013. dec. 15. 18:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!