Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi jut eszetekbe ezekről a...

Mi jut eszetekbe ezekről a szavakról?

Figyelt kérdés

Kérdeznék valamit de nem tudom mit kérdezzek, úgyhogy leírok néhány szót, írjatok válasznak azt, ami eszetekbe jut bármelyikről.

lány, szerelem, lábfétis, számítástechnika, tanulás, karácsony, cipő, barátok, jégkorcsolyázás, magány



2013. dec. 15. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

17-8 éves, fiú lehetsz aki szeret gépezni, és nagyon vágyik karácsonyra egy barátnőre akivel eltudna menni korizni, és bemutathatná a barátainak. Ez mellett szexuálisan vonzónak tartod a női lábakat, amiből következik, hogy szereted a cipőket.

Kérdés- Mit találtam el? :)

2013. dec. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Férfi vagyok, szeretek gépezni, vágyom egy barátnőre és barátokra is, egyik sincsen. Nagyon szeretnék valakivel elmenni korizni, ide is, Facebook-ra is kiírtam, hogy koriznék, barátkoznék, semmi reakció. Szeretem a női lábakat és vonzónak tartom a női cipőket.

Életkor nem stimmel, bemutatni a barátnőmet sem mert ha lenne, nem volna kinek bemutatni, a többi talált. :)

2013. dec. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!