Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bukósisak festése otthon?

Bukósisak festése otthon?

Figyelt kérdés

Szeretném a bukósisakomat lefesteni,nem tudom érdemes e házilag jó minőségű festék spray-vel több rétegben és lakkozni,mennyire lesz tartós/szép.

Nem igazán tudom ha le vannak lakkozva ezek a festékek mennyire lesznek szépek,vagy esetleg már a 3. motorozásnál hullik le a festék.


2013. dec. 16. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
hazilag nagyon nehez szepet. eleve nem tudod annyira szetszedni/lemaszkolni, hogy ne fogjon be mast is
2013. dec. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szétszedéssel maszkolással nem lesz gond,inkább a festés érdekelne ha le lakkozom mennyire lesz tartós vagy hamar lehullik róla?
2013. dec. 16. 16:07
 3/6 dirtboy ***** válasza:

simán le lehet,nem pereg le a festék,ugyan az mintha tankot fújnál.

le csiszolod,zsírtalanítod,felfújod a szórógittet,vizes polírral simára polírozod,zsírtalanítod,mehet a szín,száradás után ismét zsírtalanítás,és mehet a lakk.


borsodban ismerek profi airbrus festőt aki megcsinálja neked,ha jól emlékszem talán 10-15 körül megy a sisak /nem tuti/,profi festéket használ,Amerikából rendeli olyannal fújják a hot-rodokat is.

2013. dec. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem kérdezni ,hogy az gondot okoz a festés során ha hidegben fújom le?
2013. dec. 17. 13:00
 5/6 dirtboy ***** válasza:

egész biztosan,hidegben én még nem fújtam semmit,a kamrákban is 28 fok felett fújtunk bútorokat is.

szobahőmérsékleten már fújhatsz simán,a nagyobb hőmérséklet a száradás miatt kell,szobahőmérséklet már jó fújni.

2013. dec. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem javaslom! Egy darabig biztosan működhet, de gondolom neked sem célod, hogy menet közben lepattogó festékdarabok zavarják utadat.

Keresd meg őket, bízd profikra az ilyesmit, nem érdemes spórolni ezen!

www.miket.hu

www.barthdesigns.hu


Őket bátran ajánlom!

2014. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!