Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit igyak ha buliban vagyok?...

Mit igyak ha buliban vagyok? Az oké vmi alkoholosat de mégis mit mert sose tudom mit kérjek. XD Valami csajos piát valaki tud ajánlani?

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Cherrys martini, Vodka-narancs,Vodka-sprite,
2009. nov. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt igyál amit szeretsz és kész... mi az hogy csajos pia? Létezik ilyen?
2009. nov. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy ne keverd , amugy valami seris cuccot, garrone vagy béjliszre mondják hogy csajos vagy metaxa
2009. nov. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
karamellás berencen sztem finom :D nekem a kedvencem :D
2009. nov. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kimondottan szép vagy, akkor kóstolj sört, ha tetszik, akkor maradj annál. Ha nem tetszik, akkor maradnak neked is a kósza férfipillantások :D Ha nem vagy kimondottan szép, akkor sörön kívül bármi. Mindegy, csak tajték részegre ne igyad magad, egyrészt mert rohadt ocsmány, másrészt mert mocsok rosszul leszel, harmadrészt pedig sose elég ocsmány ahhoz, hogy legalább egy részeg tahó ne ejtsen teherbe úgy, hogy levakarni ne tudd, de emlékezni rá igen... Tehát kulturált italozás, még szép :)
2009. nov. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!