Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy fotót keresek a Lánchídról...

Egy fotót keresek a Lánchídról, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

A Budai Vár aljából van fényképezve egy nagyon szép kis eldugottnak nem nevezhető helyről. A fogas mellett kell lesétálni lépcsőkön és végül kiakadunk egy "teraszon" ahonnan belátni gyönyörűen a Lánchídat, aminek a közepén a Four Seasons szobára lehet rálátni. Olyan képre lenne szükségem, ami nem csak a Lánchíd van rajta, hanem ennek a kis "terasz" egy része is, tehát van ott két pad és mikor legutoljára voltam ott épp felujították.


Hogy miért kell?


A bárátnőmmel távkapcsolatban élünk és a legutolsó randink ott volt, ezen a helyen.. :) kéz a kézben néztük az esti kivilágítást a Lánchíd felé, csodálatos volt.


Művészsuliban tanulok immár 12 éven képzőművészetet és tehetséges vagyok a rajzban azt a pillanatot rajzolnám le mikor ott álltunk. :))


Tud valaki segíteni?


(én nem tudok elmenni megcsinálni a fotót, mert épp külföldön tanulok és pénteken már feladnám a levelet)



2013. dec. 17. 00:27
 1/3 A kérdező kommentje:

aki még mindig nem tudja, hogy melyik részről beszélek akkor csatolok egy fotót is :)

[link]

2013. dec. 17. 00:30
 2/3 SzilKa ***** válasza:

Lehet, hogy ebben a cikkben van a képed:

[link]

2013. dec. 17. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2013. dec. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!