Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni?

Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Nem rég meghalt nagymamám és eléggé hiányzik nagyon szerettem őt és ő is engem és úgy veszem észre romlanak jegyeim pedig jó tanuló vagyok és szorgalmas nem vagyok lusta leülök próbálom megtanulni megérteni egyszerűen nem megy és most emiatt nagyon aggódok és nem akarok rontani jegyeimen nem tudom mit tegyek ha tudtok kérlek segítsetek nekem fontos nekem nagyon sokszor gondolok rá.

#halál #tanulás #lélek #érettségi.félelem
2013. dec. 17. 01:23
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem is meghalt a nagypapám, akit rajongásig szerettem. de az élet ment tovább. Lehet, hogy neked még friss az élmény, de gondolj bele, hogy mennyi ember veszti el a szeretteit.

Szerintem próbálj meg úgymond ,,beszélni vele" erről. Amikor lefekszel, csukd be a szemed, gondolj a nagyidra, és próbálj meg vele beszélni.

Lehet, hogy ezt sokan nem normálisnak, vagy betegesnek, tartják, nekem segített. Ja és még valami. Próbálj úgy tanulni, hogy ő neki tanulj, így ő büszke lesz rád, és te is jól tanulsz.

Fogadd őszinte részvétem, remélem tudtam segíteni

2013. dec. 17. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi.
2013. dec. 17. 21:04
 3/3 The Heartless válasza:
0%
Túl gyenge vagy. A halál normális. Térj magadhoz te fattyú
2013. dec. 18. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!