Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Evvel érhetek el eredmény?...

Evvel érhetek el eredmény? Más ötletek?

Figyelt kérdés

Reggeli:1szelet pirítós+1 pohár tea

Suliba: egy közepes méretű vajas kenyér

Ebéd: egy tányér leves

Vacsora:- (6 után nem eszek és nem is szoktam) max.alma vagy csoki :)

Hétfő:2 órás aerobik

Kedd: 30 perc edzés és 30 perc futás

Szerda: Edzőterem :)

Csütörtök: 30 perc edzés és 30 perc futás

Péntek: Edzőterem :)

Rég szeretnék valamit tenni és most nagyon azt érzem hogy elhatároztam magam :) 16/L vagyok 168 magas és 73 kg


2013. dec. 18. 18:02
 1/6 dirtboy ***** válasza:

ezzel szépen leépítheted az izmokat is aminek a következtében nem leszel valami szép miután lefogytál ugyan is az alakot a csontozat és az izmok és az izmok tapadási pontja adja.

leépült kis izomzattal nem lesz szép formás alakod.

ennyi kajával nem is értem hogy maradsz életben,ez koplalás nem szálkásító diéta.

az edzés részhez így inkább hozzá sem szólok.

a kajádon javíts mert ez így nem lesz jó.

2013. dec. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Segítenétek az étrend elkészítésében? Vannak szüleim és anyumnak nem tetszik ha diétázom/fogyókúrázok és az sem ha kevesebbet eszek.
2013. dec. 18. 18:53
 3/6 dirtboy ***** válasza:

ez a mennyiség nem is csoda ha nem tetszik neki.

mint írtam ez koplalás nem pedig fogyókúrázás.


le írhatnád hogy eddig mit ettél csak hogy tudjam mégis milyen mennyiséggel tartottad ezt a súlyt.

ha úgy gondolod sok kérdésed lesz akkor viszont térjünk majd át privátra ne itt álljunk neki a hosszú beszédnek.

2013. dec. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eddig minden reggel rendesen ettem: egy vajkrémes kenyér és egy pohárt te. A suliba is vittem két közepes méretű kenyeret. Ebédre levest (paradicsomleves volt ma) ettem+második ami általában valami hús krumplipürével nagyobb adag(ez volt ma) estére nem szoktam enni de nem is vagyok éhes :) esetleg néha almát eszek vagy csokit. Nassolni nem szoktam általában vizet és fekete teát iszom. Hálistennek ilyen étrend mellett nem vettem észre hízást és inkább ez a karácsony időszak kritikusabb mert kevesebbet mozgok és hamarosan jönnek a sütik :D Már 3 éve változatlan az alakom ennyi az eltérés:nyáron 69-70 kg vagyok és ilyenkor 72-73 kg.
2013. dec. 18. 19:30
 5/6 dirtboy ***** válasza:

első étkezés:teljes kiőrlésű kenyér 120gramm,csirkemell 150gramm


második: csirke mell 100gramm,rizs /fehér vagy barna mindegy/ 50gramm


harmadik: csirkemell 100gramm,rizs 50gramm,brokkoli 100gramm


negyedik: csirkemell 150gramm,brokkoli 100gramm


ötödik és egyben utolsó 130gramm zsírszegény túró


ez úgy 140gramm hasznos proteint és kb 130gramm szénhidrát


kezd ezzel aztán figyeld magad,az este hat után való nem kajálást meg felejtsd el.

ahogy alakul a súlyod úgy csökkents a mennyiségeket,elsősorban a szénhidrátot.

sportolóknak szánt multi vitamin nem ártana beszerezni.

ha van valami kérdés akkor kérdezz nyugodtan.

2013. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 dirtboy ***** válasza:
ja még annyi hogy tejet felejtsd el,víz,zöld tea stb mehet,a tea is édesítővel legyen ne cukorral.
2013. dec. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!