Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit lehet tudni Trigo Kft-ről,...

Mit lehet tudni Trigo Kft-ről, amely az Audiba is foglalkoztat minőségellenőröket?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 18:10
 1/3 anonim válasza:
3 műszakban dolgoztatnak, napi 8 órában, viszont nem jelentenek be,csak 4 órára...fizetést a portánál adják, borítékban...ha havi 85 ezernél többet találsz benne akkor örülhetsz. fix hely nincs, minden nap mást kell csinálni, mindig más csarnokban... bármikor telefonálhatnak, hogy otthon kell maradni...persze ilyenkor ezt nem fizetik, van úgy hogy egy hétig nincs munka. fegyelmi jár minden sz*rért, ha nem leszel szimpi a műszakvezetőnek, akkor ott tesznek alád, ahol csak tudnak. a csoportvezetők felnyalt kis k*csögök, buták mint a föld.
2015. febr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kitti K. válasza:

Szia!

nekem nincs semmilyen negatív tapasztalatom a Trigoval kapcsolatban. Dolgoztam nekik 2 évig minőségügyi mérnökként az Audiban, de aztán ki kellett költöznünk külföldre, mert a párom kapott egy jó állás lehetőséget a szállodaiparban.

Amire még pl. nem kaptál választ, az a cég profilja. Nos, amennyit én tudok, hogy a Trigo egy kb. 15 éve létező minőségügyi szolgáltató cég, elég sok országban van leányvállalata, ha jól tudom egyébként francia. Itthon az autóipar ahová leginkább bekúszott, pl. Suzuki, Audi. Nem csak válogatni lehet náluk, hanem elég széles a paletta, mert mindennel foglalkoznak, ami kell a helyi üzemeknek, beszállítóknak a minőségüggyel kapcsolatban (IT megoldások, logisztikai támogatás, géptervezés és kivitelezés, méréstechnika stb.)

A fizetés hazai viszonylatban teljesen jó, (próbaidő után van cafeteria is) mindig időben utalnak. Fejlődési lehetőség is van (személyre szabott szakmai tréningek, nyelvoktatás, cégen belüli előrelépési lehetőség, külföldi kiküldetések) ami ritka, szóval nyugodtan lehet náluk hosszú távra tervezni, nem egy olyan mérnök van, aki 7-8 éve ott van náluk (én egyébként maradtam volna, ha nincs ez a lehetőség).

A munka elég pörgős, a partnerek mérnökeivel kell szorosan együttműködni.

Elvárásokkal kapcsolatban egyszerűbbnek láttam bemásolni az álláshirdetésüket a profession.hu-ról:

[link]

2015. jún. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Kitti K. válasza:
bocsánat, a párom dolgozott náluk mérnökként, én adminként dolgoztam, egy pár nappal ezelőttig. :) Picit fáradt vagyok.. :)
2015. jún. 16. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!