Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, megfertoztem a...

Mit tegyek, megfertoztem a padtarsamat!?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem?...Hetfo delutan bedagadt a fulem alatt,meg mit sem sejtettem,masnap mentem suliba es amikor lementem a suliorvoshoz harmadik ora utan megallapitottak hogy mumpszom van-az egy virus,es fertoz-hazakuldtek hogy meg ne fertozzek valakit.De mar keso volt.Csutortok van,es a padtarsam irt,hogy orvosnal van,neki is megdagadt a fule alatt.Olyan kellemetlenul erzem magam...igazan nem akartam megfertozni ot,nagyon sajnalom,de most nemtudom mit tegyek.Az egesz osztaly irtozni fog tolem es lehet hogy a fiu aki mellettem ul...hath nagyon megharagszik ram,es en ezt nem akarom, :(

2013. dec. 19. 15:20
 1/2 Grim13 ***** válasza:
2 esélyes, vagy megharagszik ( indokolatlannak érzem) vagy nem ... te nem tehetsz arról hogy megfertőzted, egy jó stori lesz majd pár év múlva így is úgy is
2013. dec. 20. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszii
2013. dec. 20. 09:56

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!