Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valahogy vissza kaphatnám a...

Valahogy vissza kaphatnám a pénzem? Többször számoltak fel egy boltban valamit, ezért többet is fizettem ami akkor nem tűnt fel.

Figyelt kérdés
Ma a rossmannban egy eladó hölgy az egyik árucikket 3x számolta fel nekem, ezt észrevettük, le is vont 2-t, de egy másik terméket felszámolt 2x ezt viszont csak itthon vettem észre. Lehet tenni valamit? Mert hát sajnos nem kell nekik elhinniük, hogy tényleg csak egyet vittem haza.
2013. dec. 19. 18:39
 1/1 Grim13 ***** válasza:
Nézd nagymamám a sparal járt így mikor nyílt a WestEnd-ben, na ö visszament és egy ajándékcsomaggal távozott meg azzal hogy kifizették ami jogos volt, ha nem vagy gátlástalan, idegbeteg, hisztis nagymama akkor meg lehet próbálni de engem pl. elküldenének a fenébe egy kedves indokkal pedig nem vagyok egy könnyű eset :S
2013. dec. 20. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!