Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mindég dürohamot kapok ha...

Mindég dürohamot kapok ha valami nem úgy sül el ahogy kéne mit tegyek?

Figyelt kérdés
Valaki tudna valami kúrát erre?

2013. dec. 20. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Javaslom, nyelvtan feladatokkal ne is probalkozz!


es tanulj turelmet... agresszioval csak rontasz a helyzeten, es raadasul szanalmas amikor igy kiakad valaki valamin, hogy csapkod meg ordibal..

2013. dec. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én 10 éves vagyok csak tudd meg.
2013. dec. 20. 22:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor meg raersz turelmet tanulni, bar ha azt nezzuk azert aggaszto, ha 10eves ugy viselkedsz, mimt egy reszeg kamasz..

szentelj tobb idot onmagad megismeresere, es figyelj oda masokra... fifyeld meg magad kivulrol, hogy hogy latjak a cselekedeteidet masok, es neked mi lenne a velemenyed, ha mas viselkedne igy... dontsd el, hogy annak amit teszel van e ertelme, es ha van, akkor mi az... ha pedig nincs ertelme, akkor ne csinald!


es termeszetesen a korod nem valtoztat semmin, nem vonom vissza az 1. valaszomat

2013. dec. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én kúrát kértem nem ilyet mint amit te írsz nem olvasom el innentől.
2013. dec. 20. 22:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen kurat?

erre nincsen technika, hogy heti 1 alkalommal eljarsz valahova es akkor nem leszel ideges... ez fejben dol el... ott ahol megszuletik


de akkor tessek... ha valami felduhit, es erzed, hogy szetvet az ideg, akkor szamolj el... hat 10et szoktak mondani, de inkabb szamolj el 100ig... masodperces tempoban, semmikepen se gyorsabban!

2013. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!