Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fura kérdés milyen vonót kéne...

Fura kérdés milyen vonót kéne választanom?

Figyelt kérdés
van egy citerám jópár éve (illetve egy akusztikus gitár is)ki akarom próbálni hogy szólhatnak egy vonóval:) abszolut laikus vagyok a témábal elkezdtem nézelődni legolcsóbb tanuló hegedűvonó is megfelelne nekem úgysem hiszem hogy komolyabban tudnám hasznosítani milyen nagyot kéne vennem? látom hogy 1/4 től 4/4 ig terjednek a gyerekeknek tervezve ugye és gondolom a 4/4 a teljes méret, és lehet hogy nekem nem is kéne olyan hosszú hisz úgysem tudnám hasznosítani (alapból még mondjuk annak sem néztem utána miylen hosszú egy teljes) milyen kéne nekem, feles méret talán? bár nem sok esély van de ha valaki tud segíteni bármivel is a témával kapcsolatban megköszönném
2013. dec. 21. 13:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!