Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan adok en 49%-ban hasznos...

Hogyan adok en 49%-ban hasznos valaszokat? Lehetseges hogy, a 84%-90% -os valaszadok sokkal okosabb, muvetebb emberek.... Vagy?

Figyelt kérdés

2013. dec. 21. 19:27
 1/8 A kérdező kommentje:

Sokan adnak 80% hasznos valaszokatt. En rajzoltam az osztalyban a legszebb hopelyheket,felhoket itt meg 49% vagyok. valami nincsen rendben.

Csaladomban is mondjak,hogy meg sokra vihetem. Nem ertenek meg mert mi kicsit masok vagyunk, most mit csinaljak?

2013. dec. 21. 19:36
 2/8 anonim ***** válasza:

,,Sokan adnak 80% hasznos valaszokatt. En rajzoltam az osztalyban a legszebb hopelyheket,felhoket itt meg 49% vagyok. valami nincsen rendben."


LMAO

üdvözöllek a gyakoikerdesek.hu-n, a lepontozó portálon

2013. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a) Hülye vagy

b) A véleményed jelentősen eltér a többiekétől, és esetleg nem túl kulturáltan mondod el (lsd. politika kategória hozzászólói)

c) Hülye embereknek szóltál be ("fáj az igazság" effektus), akik "bosszúból" lepontoztak téged (ettől jobban érzik magukat)

2013. dec. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jaja aki 90%-os az kétszer annyi idő alatt járta ki a 8 osztályt
2013. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
eddig mindenkinek ment a zold kez
2013. dec. 21. 21:57
 6/8 Egy ork ***** válasza:
Én csak olyan kérdésekre válaszolok, amire tényleg tudom a választ, és mégis lepontoznak..persze, nem akkora méretben.
2013. dec. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Itt butaság objektív visszajelzésre várni, mivel az értékelés nem a válasz igazságtartamán múlik, hanem a többi felhasználó szimpátiáján.

Hasznos számodra ez a válasz?

2013. dec. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7


Igen hasznos a valaszod.


lathatoan sokan keptelenek elviselni az igazsagot, usznak az arral

2013. dec. 28. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!