Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyon gáz? A...

Szerintetek nagyon gáz? A többi lent.!

Figyelt kérdés

Egyik este a barátomat vártam haza egy szál semmiben, sepregettem meg mosogattam. Egyszercsak csengettek, először meglepődtem, hiszen neki van kulcsa a lakáshoz, majd megláttam, hogy itthon felejtette és valószinű azért csenget.

Csakhogy amikor kinyitottam az ajtót, ugye egy szál semmiben, akkor nem a barátom állt előttem, hanem egy idegen férfi. Mondhatom eléggé meglepődtünk mindketten. Miután magamra kaptam a kabátom, a férfi elég perverzen bámult,majd elkezdte mondani, hogy ő beszélt a barátommal és, hogy ő a szerelő és a mosógépet jött megcsinálni..

Hát a csávót beengedtem.. magamon a kabátom semmi más.

Miután megcsinálta a mosógépet, nem volt hajlandó elfogadni pénzt, rendesen rám akart mászni.. szerencsémre a szomszéd szobában lakó srác meghallotta a dulakodást ugyanis elég vékonyak a falak a panelházakban és átjött megnézni nincs e valami probléma.

Szerencsém volt, hogy meghallotta és segitett különben kitudja mi történt volna..

Ezekután igazábol pénz nélkül kidobta a srác, nem győztem hálálkodni..ezután visszament a lakásába.


Miután megnyugodtam ugy gondoltam azért mégis csak meglepem a barátom ezzel a dologgal amivel szerettem volna és mivel ugy voltam vele senki mást nem várunk csak ő jöhet haza ilyenkor is szokott végezni a munkahelyén ezért amikor csöngettek én ismét ajtót nyitottam és hát legnagyobb meglepetésemre...

na ki állt az ajtóban?

Az egyik barátnőm az 5 éves kisfiával..,aki eléggé megbámult az első pár pillanatban majd a barátnőm eltakarta az arcát, komoly tekintettel nézett rám, majd miután bejött elküldte a fiát tévézni mi pedig bementünk a konyhába megbeszélni az előbbi incidenst.

Eléggé szégyelltem magam ez a dolog miatt, mindent elmeséltem neki, persze megigértette velem, hogy többet ilyet nem csinálok..


Szerintetek a kissárc kiheveri majd a látottakat?

herma vagyok.. :(



2013. dec. 21. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:

FAKE!

Hát ilyen az életben nincs, hogy anélkül nyisson ki egy nő meztelenül egy ajtót, hogy megbizonyosodna arról ki is áll a másik felén, ráadásul kétszer is!

Na, jól van köszönjük Emese, gyere holnap is! :DDDDD

2013. dec. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy kamukérdés.

Ennyire nem lehet hülye valaki.

Az utolsó sorod...?

2013. dec. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!