Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne leszoktatni...

Hogyan lehetne leszoktatni erről a haveromat?

Figyelt kérdés

Nincs internetjük, csak mobilinternet, és hetente 3-4x is rámír facebookon, hogy "Lemegyek, unatkozok."

Nekem nem lenne pofám csak úgy beállítani valakihez, még akkor sem ha a haverom. De ez mindig unatkozik, már írtam is neki, hogy, hogy nem képes feltalálni magát 16 évesen?Ilyenkor az internetre hivatkozott, meg, hogy otthon nem tud mit csinálni 3 nővel.(testvérek,anya) Mondom nem kell ahoz ember, hogy elfoglald, és feltaláld magad. Mindig kitalálok gyorsba valamit, hogy miért nem alkalmas, de volt már olyan is, hogy kitalálta, hogy neki kell valamilyen tanagyag órára, hogy ne bukjon meg, azért jön le.. Ha elutasítanám, akkor tuti megsértődne, de olyan érdekes, hogy én csak úgy nem járkálok hozzájuk. Ha meg le is jön, nem csinál semmit, csak nézi a gépen, hogy mit csinálok, vagy, ha akarna is csinálni valamit, akkor facebookozik, és nézegeti lányok képeit, ami mit ne mondjak nekem csak időpocsékolás, mert addig nem tudok semmit sem csinálni, csak ülök a szobámban..

Nem mondanám barátnak, max haver, volt osztálytárs.. Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?


2013. dec. 22. 17:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Ő, nem tudom, mi itt úgy csináljuk, hogy ha unatkozunk felmegyünk haverhoz, bekiabálunk neki és majd mondja, hogy jó neki vagy nem! Amúgy menjetek el biciklizni!
2013. dec. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig ezt nem tudod másképp elintézni, csak egyenesen és lehet,hogy sértődés lesz belőle. Mondd meg, hogy neked nem alkalmas. Ha valamilyen anyag kell, akkor nyomd a kezébe és tessékeld ki az ajtón, hogy majd felmész érte. Nem kötelességed a szórakoztatása.
2013. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. - Nem én unatkozok, hanem a haverjaim, én letudom magam kötni 17 évesen, ők nem képesek, azt mondják internettel könnyű.

2. - Erről beszélek, igazad van, nekem nem kötelességem a szórakoztatásuk, de ők ezt nem értik meg. Tegnap is kitaláltam, hogy most nem jó mert Anyám ideges.. De a végén azért is átjöttek megnézni a meccset estére, mert lejött egy másik gyerek, és kénytelen voltam elmenni velük, mert nálunk nem tudunk mit csinálni, de a végén azért is kitalálták, hogy most bejönnek hozzánk..

2013. dec. 23. 11:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Könyörgöm, mondd már meg egyenesen, hogy ne menjenek be. Vagy találd ki, hogy menned kell, nélküled meg csak nem maradnak a lakásban, mondd, hogy indulás... aztán menj le bevásárolni, teszel egy kört, fél óra múlva visszamész. Anyukáddal nem tudsz beszélni? Én ilyenben simán segítenék a gyerekemnek, odaállnék a srácok elé, hogy köszönjük, hogy eljöttetek, de most épp nem aktuális mert nekünk dolgunk van (nem kell részletezni, semmi közük hozzá), úgyhogy egy másik időpontot majd egyeztetünk, hogy majd mikor jöhetnek. Ha a gyerekem kérné, én olyan udvariasan ahogy csak lehet, de simán kipenderíteném a társaságot.
2013. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!