Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt az elektromos cigarettát...

Ezt az elektromos cigarettát megéri megvásárolni?

Figyelt kérdés
[link]

2013. dec. 22. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez jó készlet és olcsó, de attól függ, mennyi rendes cigit szívsz.

A 650-es aksi elég keveset bír, de a patron (CE5) tökéletes választás, ráadásul mindenhol kapsz hozzá alkatrészt is.

Ha erős dohányos vagy, akkor minimum 900-as aksit javaslok, vagy vegyél két ilyen 650-est, hogy egész napra legyen.

Kell még venned folyadékot hozzá, és már használhatod is.

Meg vegyél egy tartalék porlasztót is, mert pár hét alatt kiég, akkor is, ha időnként takarítod. A patron szétszedhető és a porlasztó egyszerűen cserélhetó

2013. dec. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Nem vagyok erős dohányos, pár szállal beérem egy nap. Hétvégén pedig nem is szívok egyáltalán. :))

A porlasztó vagy patron cserevel lesznek gondjaim szerintem, vagy a tisztitással, de majd megnézem ennek módját videóban.

Veszek hozza par liquidet es egy tartalék porlasztót akkor. :))

Köszi!! ;)

2013. dec. 23. 14:47
 3/5 anonim ***** válasza:
meg fűtőszálat is ajánlom vegyél, magadnak ki tudod cserélni (ezekről is van rengeteg videó), mert ha kiég a fűtőszál és az egész porlasztót cseréled 800ft körül kapsz csak.
2013. dec. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon, amit néztél, a porlasztó "kazán" néven fut.

[link]


Normál ellenállásút (2,4 ohm-ost) vegyél tartaléknak.

A fűtőszál csere (amit az előző válaszoló írt) nem olyan egyszerű, tudni kell ellenállást mérni, az elején ne kísérletezz vele.

A kazáncsere viszont pofonegyszerű, annyi mint egy villanykörte cseréje. A rosszat kitekered, az újat meg be. Inkább arra keress videót, hogy hogy kell pár naponta tisztítani a patront, akkor tovább bírja a kazán.

2013. dec. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)


És azt tervezem, hogy veszek 3 féle ízű folyadékot.

Ezt a patronba kell tölteni, ha jól tudom.

A kérdésem az lenne, hogy a patronba csak akkor tudom kicserélni a folyadékot, ha már a másik (amit beletöltöttem) kifogyott?

2013. dec. 23. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!