Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelent ha egy lány folyton...

Mit jelent ha egy lány folyton "félreír"?

Figyelt kérdés

Nem tudom hanyadszorra ír nekem random dolgokat facebookon utána meg írja ,hogy nem neked szántam.

Ennek mi lehet az oka?


2013. dec. 22. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
neked szánta csak nem meri elmondani, vagy nem neked szánta csak azt akarja hogy figyelj rá, valszeg tetszel neki
2013. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Figyelemfelhivas. Vagy beprobalkozik, hogy hatha visszairsz es beszelgettek.
2013. dec. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam de elvileg neki van pasija,és mégis ilyeneket csinál...Akkor most mit csináljak ?
2013. dec. 22. 21:55
 4/8 anonim ***** válasza:
semmit egy idióta
2013. dec. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Tetszik vagy nem? Összejönnél vele?

Ha igen, akkor vedd már észre a jeleket. Ha nem, akkor töröld az üzeneteit és ne foglalkozz vele.

2013. dec. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tetszik de nem akarok egy olyan csajra rámozdulni akinek már van pasija...
2013. dec. 22. 22:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy szem-kéz-koordinációs problémái vannak, ezért nem tudja jól használni az egeret, és gyakran félrekattint. Legyél vele türelmes.
2013. dec. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Egy ork ***** válasza:
Nem tudja, hogyan kezdje el a beszélgetést veled.
2013. dec. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!