Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan Találjam meg?

Márk2122 kérdése:

Hogyan Találjam meg?

Figyelt kérdés

Üdv mindenki.Egy elég komplikált dologgal állok szemben.

Megszeretnék találni egy lányt akiről annyit tudok hogy Budakeszin lakik, meg hogy, hogy néz ki.Egy kis történet fűződik hozzá, de már túlmegy a véletleneken a dolog.

Pár nappal ezelőtt behozta a telefonját az üzletbe ahol dolgozom, de nem hozzám sorolták be hanem kollégámhoz, de ez mind1 is.Már amíg a sort várta többször összenéztünk, és megfordult a fejemben, hogy elkérjem a számát vagy valami hasonló, de hát műszak közben ilyet nem lehet szóval szomorúan de hagytam menni.Rá 30 percre végülis végeztem, de ugyanúgy ő járt a fejemben..Erre kiérek a buszmegállóba, ahol nap mint nap felszállok, aztán mit látok?Hogy ott áll ős is és azt a buszt várja amit én..Ennek megörülve, mikor leszállt persze 10 megállóval előbb mint nekem kellett volna, hát mondom utána szállok, próba cseresznye..Aztán hát tündéri lány volt, és kis beszélgetés után azt mondta már barátja van másfél éve..és nem adja meg a számát majd legközelebb.Gondoltam magamban jó lerázós duma..hagyom is..de ma megint láttam, sőt ő is, csak ott volt az oldalán a barátja..amibe nem zavarnék bele, de azért mégis csak eltenném a számát, későbbre...Szóval tudom, hogy hol lakik, tudom, hogy néz ki, de fogalmam sincs, hogy találhatnám meg..És nem vagyok elmebeteg pszihopata, hogy a buszmegállóban ücsörögjek ahol tudom hogy leszáll...de ezek a sors jelei:D vagy bizzak benne, hogy bejön az üzletbe újra?NEMTUDOM MIT CSINÁLJAK HEEEELP!!


2013. dec. 23. 18:35
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!