Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri katonának lenni?

Megéri katonának lenni?

Figyelt kérdés
Nagy álmom, hogy katona legyek és folyamatosan készülök is rá, de megéri katonának menni? Azt tudom , hogy a fizetés nem nagy , azt tudom. De a katona élet jó? De ami a legjobban zavar, hogy ha elmegyek katonának fiatalon 40 évesen meg elbocsátanak. Mert 40 éves kor után szerintem már nem úgy néznek a honvédségnél egy emberre mint egy 25évesre. Vagy nem bocsátják el őket? A fizetés nettóba mennyi? pl.egy szakaszvezetőnek? Legénységi állományba érdemes menni?
2013. dec. 23. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

k...a nagy alom arra vagyni, hogy folyamatosan orditozzanak veled a feljebbvaloid, parancsokat teljesits gondolkodas nelkul es valami afgan orvlovesz szedjen le az elso eles beveteseden.


a korkedvezmenyes nyugdij nagyjabol megszunt, a fizetes alacsony, a korulmenyek konkretan sz*rok, technika meg penz nincs. szakmad meg nem lesz, mert csak a katonasdihoz ertesz 40-45 evesen...

2013. dec. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!