Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit vegyek karácsonyra apának?

Phoenix25 kérdése:

Mit vegyek karácsonyra apának?

Figyelt kérdés
már megvettem mindenkinek mindent de apának fogalmam sincs mit kéne...szereti a kocsikat,és az elektronikus dolgokat,zenét,sört,modern és fiatalos.

2013. dec. 24. 00:14
 1/2 Grim13 ***** válasza:
ez alapján nagyon sok mindent lehet venni, vehetsz neki akár egy "sör gyűjteményt" is amiben különböző egzotikus márkák vannak, ha szereti a kocsikat akkor nézd meg hogy van-e mostanában valami nagyobb rendezvény amire vannak még jegyek (autó kiállítás), vagy vehetsz neki bármilyen vicces de férfias kiegészítőt a kocsira, erre nem írok konkrét példát mert majd úgyis látnád a választékot, ha van valami szerszám ami miatt mindig mérges mikor kéne akkor megveheted azt is, ha zene és van mondjuk bakelit lejátszótok akkor vehetnél neki valami nagy retro darabot amire anno tomboltak (cd/ kazetta annyira nem néz ki jól), ha dohányzik akkor mondjuk egy zippo gyújtót, ha semmi nem jut eszedbe akkor egy victorinox kést (bicskát), én sokáig vágytam egyre és nagyon jó ajándéknak tartottam, jó az ára és még élettartam garanciát is vállalnak rá, igazán férfias ajándék ... Victorinox Forester One Hand... ezen minden van ami egy férfinak kellhet :D nő nincs rajta de lehet vele szerezni !! Boldog Karácsonyt!
2013. dec. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. dec. 24. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!