Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akar semmi játékot felrakn...

Czkexee kérdése:

Nem akar semmi játékot felrakni a gépem?

Figyelt kérdés
Hali, tudom hogy nem itt kéne ilyeneket kérdezni de sehol nem válaszol senki semmire. Nekem lenne egy olyan problémám hogy bármilyen játékot fel akarok rakni (eredeti,nem eredeti) telepiti és mindig ki ir egy hibát hogy nem sikerült neki felrakni azt a dolgot letöltöttem ujra ugyan azt de akkor is rossz. Valami ötlet hogy mi lehet a gépemmel?
2013. dec. 24. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Talán ha leírnád, hogy pontosan mit ír ki olyankor a gép akkor lehetne segíteni, mert így nem lehet segíteni.
2013. dec. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Felhozok egy példád mondjuk a (Crysis) elkezdem fel tenni a játékot és ezt a hibát dobja ki: A telepitéshez szükséges 'Object-1.cab' nevű kabinetfálj sérült és nem lehet használni. Ezt okozhatja a hálózati hiba, olvasási hiba a CD-ROM-ról, vagy a csomag egy problémája.


Lehet választani 3 közül: Megszakitás, ismét, kihagyás.

2013. dec. 24. 12:05
 3/10 anonim ***** válasza:

Guglizz ra az object1cabizere

logikusan a gepednek van problemaja, nem a jatekoknak

es ejnyebejnye, letoltesz jatekokat:D

2013. dec. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Rákerestem egy patch el lehetne kijavitani de a játékot se tudom felrakni.

Jah és még egy kérdés! Hogy hogy tudom ezt orvosolni a gépemen? Szerviz, vagy mehet a kukába a gépem?

2013. dec. 24. 12:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Jah és valahogy ki tudom javitani ezt a problémát?
2013. dec. 24. 13:21
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat nemtudom milyen talalatok jottek fel, de keress valamimolyasmit, hogy letoltod es megmondja hova rakd be, vagy ilyesmi es az kijavitja... olvass forumokat amik feljonnek... es az ampatc miert nem jo?
2013. dec. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem értem hogy "ampatc" re mit akartál érteni de mindegy. Hát nem hiszem hogy ki tudnám javitani azt a problémát mert eredeti és nem tudom rá irni a CD-re vagy valami, meg a játékot se engedi felrakni mert ki irja ezt a hibát és nem zudom tovább nyomni, meg ha rányomok hogy kihagyás kilép a telepitésből.
2013. dec. 24. 13:41
 8/10 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a jatekot, rendszerhibad van, az csak egy tunet, hogy a jatek nem fut miatta

egy olyan program kell, ami a systembe nyul bele.... de ird be a hibauzenetet a googleba, es fel fog jonni egy rakat forum, ahol ezzel foglalkoznak.... es ott leirja,, hogy mit kell csinalnod, hogy jo legyen

es akklr a jatekok is menni fognak

2013. dec. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Öm lehet megoldódott a problémám mert a Need For Speed Most Wanted-nél nem irta ki a hibát rendesen hiba nélkül raktam fel de viszont a Crysis, Spec Ops The Line, hibás szerintem. A válaszotokat előre köszönöm!
2013. dec. 24. 14:48
 10/10 A kérdező kommentje:
Mégse jó, suerintem elviszem a szervizbe és csináljanak vele valamit.
2013. dec. 25. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!