Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Csingiling hogy lesz Pán...

Csingiling hogy lesz Pán Péter tündére?

Figyelt kérdés

2013. dec. 24. 13:10
 1/4 anonim válasza:
Én úgy tudom nem az övé csak jó barátja. De egyébként azt találtam hogy mikor Pán Péter Sohaországba érkezett Csingilingel találkozott először és így együtt maradtak :P de lehet hogy csak egy fan képzelgése
2014. máj. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi :) :) oylan fura mert ez egy szerintem fontos kérdés és seholse találom :( :(
2014. jún. 1. 17:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak én vagyok olyan elmeháborodott hogy 17 évesen Csingilinget nézek, de ha valaki elszánja magát és megnézi a "Csingiling és a kalóztündér" c. mesét akkor abban már elég sok utalás van h nemsokára talán Csing találkozni fog Péterrel. Pl ott kel ki a tojásból az a krokodil, aki később megeszi Hook karját, amit Pán vág le. És ebben a részben nyeli le az órág ami kattog. És itt még Hook fiatal meg ha jól emlékszem Mr. Smee is benne van. Lehet h valamelyik későbbi részben benne lesz h találkoznak.
2015. febr. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm :-) !!!!!ebben van valami!
2015. márc. 7. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!