Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy cyber goth akarok lenni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit csináljak. A szüleim utálják a cyber gothokat, meg igazából az összes gothot a feltűnősködés meg az életsílus miatt, de én meg szeretnék cyber goth ,,lenni'' és követni az életsílus, de amíg 18 nem leszek addig beleszólhatnak mindenbe,de én azt szeretném, hogy elfogadják, hogy én ezt választottam. Mit tegyek?

2013. dec. 25. 11:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Saját pénzből szerezd be a cuccaid amiket hordani akarsz... Amíg nem az Ő pénzük bánja, addig nagyon nem mondhatják meg, hogy mit veszel fel.

Van a lázadós módszer:

Elkezded a tudtuk nélkül vásárolni az ilyen ruhákat, kiegészítőket, és csak akkor látják meg mikor már rajtad van...


És van a megbeszélés.

Leülsz és jó sok olyan oldalt megnyitsz ahol ilyen stílusú emberek vannak. Sok videót, ahol Cyber Gothok táncolnak, fesztiváloznak... És "véletlenül" pont akkor kapcsolsz át az ilyen oldalakra mikor 100%, hogy meglátják. És jó sokat nézegeted...

Rá fognak kérdezni, hogy ezt most miért... És akkor elmagyarázod, hogy Neked tetszik, és ezt akarod Te is követni...

2013. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nah megint én vagyok, csak volt 1-2 dolgom, de visszajöttem...


Nekem nem sok közöm van a Cyber Goth-okhoz, de valami hasonló stílusváltáson estem át én is... Tök átlagos voltam mindig aztán egyszer csak vetettem hajzselét anyámékkal. normális kérdésnek tűnt, mivel ez mostanában, és akkoriban is nagy divat volt...

A viccesebb rész akkor kezdődött mikor nem a divatos hajjal láttak meg, hanem a Punk taréjjal...

"Én márpedig Punk akarok lenni, és az is leszek"

Akkor még csak a fejem tetején volt taraj de később mikor megnőtt "egész fejes" tarajom lett. Minden reggel ott álltam a tükör előtt és a lehető legpontosabban belőttem a hajam... :D

Elfogadták, és utána már mindig más féle zselét vettek, hogy melyik a legjobb. Találtunk is egy barót, és az lett utána...


"Most ezt a korszakát éli, majd kinövi"


Ki is nőttem. Egyik nap odaálltam, hogy:

"Hát nem kell több zselé, még ezt elhasználom azután kész. Nem lesz tarajom. Hosszú hajam lesz"


Erre is néztek de még jobban elfogadták...

Most itt vagyok tele mindenféle csuklószorítóval, csuklópántttal, 3 kiló oldallánccal (Amiket mindig hordok) rajtuk mindenféle (Számomra szerencsehozó) medál... Nagy Dark lett a gyerekükből és mégse tagadtak ki... (Ha a szemem meg körmöm, meg a szép szőkésbarna hajam feketére festeném már lehet jobban néznének.. XD)


Nem sok közöm volt sose a Cyber Gothokhoz, maximum annyi, hogy imádom a cuccaikat, ahogy kinéznek, jó a zenéjük, a táncuk...

A szubkultúra hátterében nem vagyok otthon...

Némelyik szövegük (Már amelyik számukba van szöveg) az tetszik... Főleg a Screamek, de mondanivalója is van egy párnak, ha megfigyeled...

Egy Cyber gothotsem ismerek de a stílus bejön...

A szüleim is inkább látnak hosszú bőrkabátba, bakancsba, stb, minthogy felvegyem a Gázálarcot, meg a CyberLox-ot vagy a műrasztát és nyomassam a táncukat.


Nem vagy még 18 éves...

A Szüleid tuti ferdén fognak rádnézni egy ideig, de majd ráfogják a korodra, és nyomatják a "Majd kinövöd" szöveget...

Ha nem akarod, nem növöd ki... Ne Ők formáljanak Téged... Legyen saját életed, és saját döntéseid...

Minden ilyen stílus ezt hirdeti... Merj lázadni, Merj egyéniség lenni... Merj Önmagad lenni ^^


Remélem segítettem. Sok sikert.

2013. dec. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 ganjaman011 ***** válasza:
5%
Cyber goth? O.o gondolkodj mielött egy ilyen stílust felveszel!neked divat de mások lenézik és igazából félthetnek is mert ennek a dolognak a sátánizmushoz is köze van!gondolkodj ember!azt akarod h leszóljanak?olyan stílust válassz amit késöbb is felválalsz mert pár év múlva úgyis stílust váltasz!gondolkodj
2013. dec. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
97%

Te még egy világi p@raszt vagy...

Miért kéne ezért Sátánistának lenni? Tudod Te mit követnek a Cyber Gothok? Semmi közük nincs a Sátánizmushoz... Ha van is az már az egyén dolga, de a stílus maga nem képviseli ezt a vallást...

Leszólják? És? Ne másoknak akarjon már megfelelni... Engem is leszólnak a rockerségem miatt, és? Szóljon... Nagyon nem tud meghatni a tömeg gyártott cs|cskák, gyúrós egoisták és szoliban barnult mű pláza p|csák véleménye...


Még mindig Ő dönti el, hogy beáll ezek közé, vagy más lesz és ezt sugározza is a külvilág felé..

Tudatlan vagy Te is kedves harmadik. Illetve Második mert az eddigi válaszokat is Én írtam...


Menj és nézd a TV-ből ömlött szennyet, és onnan tudd meg, hogy a huligánok mind ilyen stílusúak...

BÁNOM, hogy nincs ilyen stílusú barátom, mert érdekel ez a szubkultúra... Egyesével többet érnek ezeknek az embereknek az ujjai, mint a te egész lényed, az általánosításaiddal együtt...


A szemembe egy kis senki az aki így vélekedik a másikról látatlanba...

Ennyit érsz, menj és hallgasd a populáris szennyed...

2013. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 ganjaman011 ***** válasza:
0%
Ebben igazad van de akkor is külsőre ráér majd 18 éves kora után adni!egyébként mit feszülsz be ember?ártottam neked akármit hogy így beszélj velem?
2013. dec. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 ganjaman011 ***** válasza:
33%
Egyébként az elöző válaszod amit rólam alkottál ugyanazt tükrözi amit leírtál!te is ugyanúgy általánosítasz meg leszólsz!ha jól emlékszem én nem sértegettelek
2013. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%

Már elnézést de ha valakit lenézel a külseje miatt, és ezt közvetíted is...:

"neked divat de mások lenézik és igazából félthetnek is mert ennek a dolognak a sátánizmushoz is köze van!"


...akkor ne várj más bánásmódot...


Te látatlanba általánosítasz, Én meg láttam, hogy miként vélekedsz az ilyen emberekről és a Sátánistákról... Szóval Én nem általánosítok, hanem tapasztalatok szerint vélekedek rólad...


Nekem ártottál... Lenézed a Sátánistákat...

Sátánista vagyok, és képzeld nem áldozok macskákat, imádom a kutyákat, a hüllőket, számomra az állati élet szent és sérthetetlen...

Szeretem a környezetet, természetet...

Megnézném, hány tömeg gyártott ember él olyan tiszta életet mint Én...


Igen is megsértettél ezzel a lenéző hangnemeddel, még ha nem is nekem címezted, és még ha nem is tudtad, hogy mi a vallásom...

Míg nem ismersz minden embert a világon addig egy kis csoport cselekvéseit ne vetítsd ki az összes olyan stílusú emberre...

Jó okom van ezt a Stílust, Szubkultúrát, Vallást követni amit követek...

2013. dec. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 ganjaman011 ***** válasza:
0%
Én egy szóval nem mondtam h lenézem a sátánistákat meg cyber goth.okat és ebben valóban általánosítottam!én nem nézem le őket mert engem mindig is érdekelt a dolog csak mint vallás nem vettem fel!én úgy gondolom nem ártottam neked de ha igen akkor én kérek elnézést
2013. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mindenaetre vegyél gázmaszkot

emos rocker vagyok mégis goth gasmaskba járok

rockpincében kapni

2014. jan. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Tisztelt kérdező! :)

Valamilyen szinten átérzem a helyzeted, mivel én is valami hasonlóval küszködök ^^" Bár, én úgy oldom meg, hogy saját pénzből vettem az eddigi cybergoth-stílus-fele-kanyarodó-cuccaimat, úgyhogy arra nem szólhatnak be, hogy kisemmizem őket xDD

Én se vagyok még 18, de úgy gondolom, hogy ha ez az a stílus, amiben ki tudok/sz/unk teljesülni, és meg tudjuk mutatni a világnak, hogy hhá, mi ilyenek vagyunk!- akkor semmi baj nincs vele. Sőt! Tudod miért van kis hazánkban iylen kevés cybergoth, vagy akár bármilyen, elvetemültebb stílust képviselő ember?.. Mert mindenki rohadtul függ a mások véleményétől. Félnek kísérletezni, mert biztosak benne, hogy leszólják őket. Itt egyet tudok mondani: mosolyogj, légy magabiztos, és a kutya se fog leszólni! :3 mindenesetre nekem eddig bejött ez a taktika xDD

amúgy nagyon örülök, hogy végre van itt valaki, aki cybergoth akar lenni. végre tudom, hogy nem vagyok egyedül :3 sőt, azt mondom: ha van kedved hozzá, hogy együtt csináljunk ilyen cyber outfiteket, meg csak megértő társaságra vágysz- rám számíthatsz! :)


P.S. a rockpincében minden nagyon drága. nézz be a dark-raven asylumba, ott is sok mindent találsz! nekem speciel a biohazard-jeles kesztyűm onnan van. ja, múltkor láttam ott egy cybergoth plüsst is xDDDDD

2014. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!