Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak az MTZ-n átalakí...

Mit csináljak az MTZ-n átalakítottam a kormányt orbitosra és van mikor gondol egyet és megakad. Próbálom megint akkor megindul de akkor meg ő fordítja a kormányt. Mi lehet a baj? Vadi új minden benne.

Figyelt kérdés

#kormány #MTZ #orbitos
2013. dec. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy hívj szakembert,vagy sürgősen alakítsd vissza,ha nem akarsz felborulni vagy halálos balesetet okozni.
2013. dec. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezért alakítgassátok az mtz-t...!
2013. dec. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak jó tanácsért jöttem , de úgy látom , hogy itt csak a bunkók vannak gépközelben. Egyébként a gépet mostanra sikerült faszául megcsinálni,csodálom,de nélkületek is sikerült..... A balesetekről meg csak annyit, hogy általában nem a melós traktoros okozza, hanem az ilyen nagytudású szakik ,mint ti!!!!!!!!!!!! Mivel a válaszokat azért illik megköszönni,nektek is köszönöm.
2013. dec. 27. 15:52
 4/5 anonim ***** válasza:

"Egyébként a gépet mostanra sikerült faszául megcsinálni,csodálom,de nélkületek is sikerült..... A balesetekről meg csak annyit, hogy általában nem a melós traktoros okozza, hanem az ilyen nagytudású szakik ,mint ti!!!!!! Mivel a válaszokat azért illik megköszönni,nektek is köszönöm."


Mert ott kérdezted ahol biztos tudják, az a-betűs oldalon!

Ide nem olyanok írogatnak akik "orbitosítanak".

És én így nem fogok mert biztos nem alakítgatom át, ha gyárilag annó az oszlopszervót rakták rá akkor marad úgy és kész!

2013. dec. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Tudod nem csak ezen az oldalon kérdeztem meg,hanem ott is ahol nagyobb valószínűséggel tudnak segíteni,de azt gondoltam sose tudni,hogy hol futok bele egy segítőkész emberbe, (mert még ha nem is tudod a konkrét megoldást,jó ötleted,tanácsod lehet) az átalakításról meg annyit,hogy nem azért tettem mert nem tudtam a pénzem hova rakni,vagy mert annyi szabadidőm lett volna,hanem azért mert a régi teljesen beszart.
2013. dec. 28. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!