Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni hogy mi...

Tudnátok segíteni hogy mi ennek a neve?

Figyelt kérdés

Emlékszem, hogy még a gyógyszertárban szoktam manyukámmal venni. Ez olyan gyerekes szappan. Legalábbis nem hiszem hogy egy felnőtt venne ilyet. De az már jó pár éve, sőt kb. már úgy 5 éve ... Ez egy olyan mini szabban. ( tökre aranyos ) Vagy valamilyen valami ami kádban oldódik. Szappan? Tusfűrdő? Már pontosan nem emlékszem.. De bár mi is legyen, úgy szerintem 3 cm nél nem volt nagyobb. Ha jól emlékszem, akkor sok formában lehetett kapni és minden színüben. Azt hiszem hogy talán álat formájúak voltak. Ha még mindig ott laknék, magyar országon, akkor isten bizony bemennék, de külföldön élünk... Ezért is bocsánatot kérek ha elyetem néhány helyesírási hibát, mert már kissé elfelejtettem hogy hogyan kell magyarul helyesen írni. Tudna valaki segíteni? Annak nagyon nagyon hálás lennék!!

Előre is köszönöm!! :)


2013. dec. 26. 22:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!