Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Helo. Egy réz hűtőt mivel...

Helo. Egy réz hűtőt mivel lehet ki vizkövezni? Traktor hűtőről lenne szó, homok vizkő meg ki tudja mik lehetnek benne, de vizkő miadt lett levéve, most viszont szeretném visszatenni.

Figyelt kérdés
2013. dec. 27. 18:19
 1/4 anonim válasza:
Szerintem semmi mással nem lehet csak sósavval. Én a vizmelegitő kazántestjét ugy szoktam csinálni ,hogy két ásványvizes üveget használok ,kupakjaiba szorosan vékony gumicsövet húzok, melyek végeit a kazántest két végére erőltetem,ill. csatlakoztatom . Üvegekbe akasztok egy egy drótkampót azt meg máshová nem a drótkeritésre. Ezeken keresztül dugig töltöm sósavval. A kupákat ezek után egyiket lejjebb teszem , majd forditva,mindaddig amig dolgozik a sav. A lényeg hogy a savat mozgatni áramoltatni kell. Gondolom szivattyúval is meg lehet csinálni , de hát.... . Mindezt a miként miatt irtam le. Szerintem lehetne alkalmazni a technológiát a hűtő esetében is ,némi válltoztatással.
2013. dec. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt kihagytam hogy az ásványvizes palackok fenekét kivágom, és tölcsérként használom.
2013. dec. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 szántóvető ***** válasza:
először vízzel nagy nyomással mosd át,aztán: [link]
2013. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az ötleteitek. A blog is jó, ki is próbálom, lessz ami lessz :-)
2013. dec. 28. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!