Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha valaki szuperhős dresszbe...

Ha valaki szuperhős dresszbe Pesten vagy akármelyik nagy városba az utcán tevékenykedne pl: időseket segítene át a zebrán, ételt osztogatna, éjjel meg a részeg rongálókat kapná el, mi lenne a véleményetek?

Figyelt kérdés
láttam egy Angol fickót a netten hogy ezt csinálják és kíváncsi lennék mi erről a Magyarok véleménye
2013. dec. 28. 10:05
 1/3 szántóvető ***** válasza:

nevezzük Batmannek.

a Magyarországi viszonyokat figyelembe véve:

-a bulvársajtó cikkezne róla,kiderülne hogy kiszel tünde egyik rokona

-tóth gabi és majka személyesen is ismeri de nem árulják el a nevét,nem adnák ki

-a sajtó szerint a növekvő betörések Batmannel hozhatók kapcsolatba,terry black látta hogy kirabolt egy kisnyugdíjast miközben átsegítette a zebrán

-a rendőrség hajtóvadászatot indítana ellene,bevetnék a terrorelhárító központ,a TEK alakulatait

-gyurcsány szerint a romló közbiztonság miatt tűnt fel Batman tehát orbán mondjon le

orbán szerint Batman kommunista,el kell kapni hogy rend legyen az országban

a Jobbik szerint Batman szabadságharcos aki a zsidók ellen küzd bár most egy roma elkövetőt üldözött,segíteni kell a munkáját.ezért önkénteseket toboroznak akik kapnak Batman jelmezt.továbbá szavazásra buzdít a következő választásokon

az lmp szerint Batman egy igazi fajgyűlölő náci és elkötelezett Jobbikos politikus,a Jobbikot haladéktalanul fel kell számolni és kiutasítani az országból

-a híradó kérdezné az utca emberét

Józsi bácsi(68):én azt láttam hogy ottan mozog egy árnyék oszt futott át a zebrán,a szomszéd Mari nénit majdnem fel is lökte!azt hittem hogy a dohányboltba siet de akkor amarra fordult az ellenkező irányba.gondoltam hogy biztos valami jelmezes futóverseny van.valami bogár jelmez vót rajta.a kisunokámnak is van hasonló mostan kapta karácsonyra,majd farsangkor abba fog beőtözni.

-amerikai hírügynökségi jelentések szerint z_idóírtás zajlik Magyarországon,jelmezes alakok etnikai tisztogatást végeznek

-az EU rendkívüli ülést kezdeményez ahol személyesen orbánnak kell beszámolnia a történtekről valamint szankciókat,az EU-pénzek befagyasztását helyezi kilátásba

2013. dec. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hatalmas!! Nincs kedved forgatókönyv írónak lenni?:D
2013. dec. 28. 10:43
 3/3 szántóvető ***** válasza:
nem értek hozzá,ahhoz kell jóadag fantázia.amit leírtam az a valóság :S
2013. dec. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!