Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sport fotózásból/videózásból...

Sport fotózásból/videózásból meglehet élni?

Figyelt kérdés
gondolok itt pl extrém sportokra(snowboard,gördeszka,bmx stb) vagy akár rally, stb...
2013. dec. 28. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Pár sikeres fotós élhet meg belőle itthon, több nem. Szűk a piac. Óvodai babafotózás van mondjuk pár 100e évente, esküvői fotózás évi 20-30e. Amit írtál, csak kereskedelmi megrendelő igényli, szerintem minimális rá az igény. Ráadásul az itthon forgalmazott márkákhoz a cégek készen kapján a fotókat, ritka az itthoni újrafotózás.

Bármelyikben egyébként van tapasztalatod?

2014. jan. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tapasztalatom nincsen,még tanuló vagyok de nagyon érdekel és gondolkoztam hogy azon a pályán induljak el.

Egyébként olyasmikre gondoltam mint pl az alábbi videó: http://www.youtube.com/watch?v=9RtW8QmSzhM

2014. jan. 1. 13:04
 3/4 anonim ***** válasza:

Értem :-). Akkor ne az érdekeljen, hogy meg lehet-e élni belőle, ilyeneket amúgy is szívből érdemes csinálni. Tanulj fotózást, videózást (youtube, stb.) kísérletezz olcsó kamerákkal és filléres stabilizálókkal. Ha tehetséges vagy és tetszik a dolog, rövidesen meglesznek az első sikerek, utána tanulj ilyen területen. A megélhetést senki nem tudja neked megjósolni évekre előre, de élvezetnek, hobbinak is nagyon jó lehet.

Amit beraktál, igényes videó, azért ehhez pár milliós felszerelések és évek rutinja kell, de nagyon hasonlókat - persze más színvonalon - te is tudsz csinálni. Hajrá!

2014. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2014. jan. 2. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!