Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen ez a blog? Egy barátnőm...

Milyen ez a blog? Egy barátnőmé, de én nem szeretem, de megbántani nem akarom. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintem túl van spilázva, pláne, hogy fiatal és ügyetlen is. Ti mit gondoltok?


2013. dec. 29. 01:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Megkapta a második díját sokan olvassák szereti írni, NE IRIGYKEDJ RÁ
2013. dec. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 edemmester ***** válasza:

Én valamilyen szinten egyetértek a kérdezővel. Már maga a külsőt is eléggé gázosnak találom, engem ezek a hulló csillagok pl roh@dtul zavarnak. Azt sem értem hogy minek nyomatja ennyire az angol nyelvet egy magyar blogon. Az írásaival személy szerint nem nagyon van bajom. Majd megpróbálom felvenni vele a kapcsolatot a kiírt emailcímen. Ha esetleg privátban elmondanád hogy kicsit konkrétabban mi az ami nem tetszik neked, akkor esetleg (nem kell hogy megbántsd, a saját nevemben fogom megírni és akk nem lesz gond) azt is elmondom neki. Nyugi, nem leszek bunkó.


//edemmester//

2013. dec. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pali1977 ***** válasza:
Ha magyar az oldal, miért angolul írja az oldalcímeket? A The Raina Diaries-nál az oldal átlép egy másik webcímre. Ilyenkor törekedni kell arra, hogy új lapon nyitódjon meg, mert ha az olvasó egyszer elmegy az oldalról, nem biztos, hogy vissza is fog jönni!
2014. jan. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!