Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animések! KUROSHITSUJ-T...

Animések! KUROSHITSUJ-T MAGYARÁZZA EL.!? TÖBBI LENT

Figyelt kérdés

Szia kedves olvasó!

(Köszönöm hogy szánsz rám időt!)


1.)A Kuroshitsuji 1.évadában Ciel-nek nem eszik meg a lelkét?

2.)Hogy hogy nem üldözik a katonák,amikor aszt hitték ő ölte mek a királynét? Azért mer hamisat raktak a helyére?

3.)Nekem úgy érzem amikor Ciel felébred azelött eltelt pár év. Másszóval a felébredése előtt volt 1 kis ídő azért is mer a cselédek is felgyogyultak és Alois-nak másmilyen volt a háza (kicsit modernebnek éreztem Cielék volt házánál)


Ha nem is tudod rá a választ KÖSZÖNÖM hogy elolvastad! :)



2013. dec. 29. 12:16
 1/7 A kérdező kommentje:

1.)A kérdésem hogy hogy él Ciel a 2.évadban

2.)2.évadban Hogy hogy nem üldözik a katonák,amikor aszt hitték ő ölte mek a királynét? Azért mer hamisat raktak a helyére?


Egy kicsit fent rosszúl fogalmaztam meg itt van,mer lehet hogy valaki nem értimire gondolok.

2013. dec. 29. 12:29
 2/7 anonim ***** válasza:

Húha, már elég rég láttam, szóval lehet nem mindig helyesek a feltételezéseim.

1.) Úgy rémlik azért nem ették meg a lelkét, mert amnéziás lett. Mikor beteljesíti a bosszúját finomabb lesz (röhejes mi? :D) és mivel elfelejtette ,hogy a bosszú már teljesült nem olyan fincsa a lelke. Sebastian barátunk ugyebár igazi ínyenc, úgyhogy inkább újra megdolgozik azért hogy khm..finomabb legyen a falat. OK elismerem ez tényleg zavaros.

2.) Ha jól rémlik a királynő sem volt épp szent, de való igaz nekem sem volt tiszta, hogy miért is hagyják békén. Azóta sem az, bocsesz.

3.) Igen, sok idő (hónapos nagyságrendben gondolkodj) eltelt mire magához tért.

Remélem valamennyit azért tudtam segíteni.

2013. dec. 30. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 évadban nem eszik meg Ciel lelkét mert már eloptál a lelkét bocsi ha hülyeséget mondtam ://
2013. dec. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

1., Azért, mert amikor Sebastian elvette volna a lelkét az első évad végén, akkor egy holló, vagy varjú megzavarta a rituálét (bocsánat, ha nem madár volt, nem emlékszem pontosan), így nem lehetett befejezni, ennek hatására lett Ciel amnéziás.

2., Bocsáss meg nekem, erre a jelenetre nem emlékszem. De valószínűleg azért, mert találtak nyomokat, amelyek azt bizonyítják, hogy nem Ciel volt a tettes.

3., Igen, eltelt jó sok idő, az amnézia nem egyik pillanatról a másikra tör ki. Ciel esetében ez jóval több idő volt a megszokottnál, biztos az emlékezet kiesés mértékétől függően. (Sok mindent elfelejtett.)

2014. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
el lopjak ciel lelket azert nem eszi meg sebby. En arra gyanakodtam hogy azert mert sebby elveszti a karjat amelyiken a pecset van.
2014. jan. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Minden kommentelőnek köszi ,és ment a zöld pacsi a válaszért meg azér mert szántatok ídőt a kérdésemre :)
2014. jan. 20. 14:30
 7/7 anonim válasza:

Az első válaszra tudom a választ:

Sebastian nem eszi meg a lelkét, mert az 1. évad végén elvesztette a karját a szerződés pecsétjét is beleértve. Claude ezt a kis időt kihasználva, hogy a pecsét el volt tűnve, ellopta Ciel lelkét.

Na ezért, és nem másért. Ezt onnan tudom ilyen biztosra, mert idéztem a 2. évad 11. epizódjából.

(Ha valaki meg akar bizonyosodni róla, 11 és fél percnél van.)

2014. júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!