Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Átjelentkezés PTE-ETK-ról...

Átjelentkezés PTE-ETK-ról SE-ETK-ra?

Figyelt kérdés
A PTE-ETk-n vagyok elsőéves mentőtiszt hallgató.Szeretnék átjelentkezni a SE ugyanazon szakára.Valaki megtudná mondani hogy mi ennek a menete és a feltétele?

2013. dec. 29. 14:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szépen el mész a Fehér Évához, és megkérdezed tőle. Ha jól tudom, akkor felvételizni kell az ES-re, és a meglévő tárgyakat elfogadtatni. Mindet nem fogják, de azért párat elfogadnak.
2013. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Na sikerült? Miért akarsz átmenni? Én is elsőéves mentőtiszt vagyok. Talán nem a Vető néninél voltál? :D Nem tetszik a latin? Ki vagy te? :D Lehet ismerlek :D Hogy sikerült a bioszod? Szereted az élettant, szerintem tök jó ez a véralvadás a kedvencem. Van anyagod élettanhoz? majd írj!
2014. márc. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Vetőnéninél voltam latinon igen, de nem az a fő ok. Élettan anyagom nincs nekem se sajnálom :( pedig nekem is jól jönne :)
2014. márc. 14. 17:14
 4/13 A kérdező kommentje:
ja utálom az élettant...bioszból 2es voltam
2014. márc. 14. 17:15
 5/13 A kérdező kommentje:
Budapesti vagyok, és szeretnék hazaköltözni egyszerűen ez a pécsi lét nem jön be ( honvágyam van)
2014. márc. 14. 17:17
 6/13 anonim válasza:

Szia kérdező!

Nekem van élettan anyagom, mivel én már harmadéves népeg. ellenőr vagyok a PTE-n.. Ha gondolod, átküldhetem emailen. :)

2014. márc. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

húú az nagyon jó lenne ! akkor átküldenéd erre az emailre?

ninjanugget58@gmail.com

2014. márc. 16. 16:56
 8/13 anonim válasza:
Te vagy az akit a haja miatt a biosztanár lánynak nézett ősszel az első biosz zh-nál?
2014. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Tudjuk ki vagy! Milyen az új előadó neked hogy tetszik?
2014. márc. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok az akit csajnak nézett a biosz tanár...:)


Az új előadó nem nyerte el a tetszésemet eléggé szűkös.. egyébként jó az ötlet csak rosszul van kivitelezve

2014. máj. 1. 23:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!